Hasarlı Kazalı İkinci El Alım Satım Bursa da İdeal Oto Bursa

Altın Üye
Firma Adı
: Hasarlı Kazalı İkinci El Alım Satım Bursa da İdeal Oto Bursa
Yetkili Adı
: Serkan AYDEMİR
Adres
: Yeni Yalova Yolu No:266
Şehir/İlçe
: Bursa / Osmangazi
Telefon
: (224) 252-0886 - (532) 601-1560
Cep Tel
: (532) 213-9613
Faks
:
Sektörler
: Otomotiv
Email
: idealoto@hotmail.com
Web
: www.idealotomotiv.com
Facebook
:
Email Formu
: Tıklayınız.
Bu firma Bugün 1, Bu Ay 85 , toplamda 2114 kez ziyaret edildi.
Firma Resimleri
Firma Detayları

hasarlı kazalı ikinci el alım satım bursa da ideal oto bursa,hasarlı kazalı alım satım balıkesir çanakkale eskişehir kocaeli aydın bursa da,hasarlı kazalı alım satı

İDEAL OTOMOTİV  hasarlı araçlara yönelik kurumsal çözümler üretmek ve bu araçların tekrar ekonomiye kazandırılması amacıyla kurulmuştur.

Kuruluşumuz dönemindeki ekonomik konjonktür gereği, daralan mali yapılar çerçevesinde ve buna bağlı olarak da sıfır kilometre ve ikinci el araç fiyatlarındaki artışlar bulunduğumuz sektörü güçlendirerek, talep yoğunluğu yaşanmasına neden olmuştur. Bu da firmamızın stratejilerini belirlemede önemli rol oynamıştır. Yapılanma sürecinde öncelikle Sigorta şirketleri ile bağlantı kurularak gerekli altyapı hazırlanmış, faaliyet konumuzla ilgili depo, çekici, lift ve personel kadromuz oluşturularak faaliyet sürecine başlanılmıştır. 


Kuruluşumuzdan bu yana sigorta şirketleri ile yapılan çalışmalar sonucunda birçok hasarlı araç alımı ve satışı gerçekleşmiştir. Hasarlı araçları direkt olarak sigorta şirketlerinden aldığımız ve satmamız sonucunda oluşan güven, stratejimizin doğruluğunu göstermiş ve faaliyetlerimizin hızını arttırmıştır.

 

Serkan AYDEMİR

Yön. Kur. Bşk

 

m adana gaziantep antalya muğla izmir ankara istanbulda,sigortadan i

Firmanın Haritada Ki Yeri
Firma Videosu
http://idealoto.sahibinden.com/
Firma İlanları
İlan Başlığı İlan Tipi Tarih
FULL 2008 MODEL AUDI A4 50,000 KM Satım İlanları 11/04/2014
bursadaki hasarlı araç firmaları ideal oto bursa da,hasarlı araç alım satım otosansit yalova yolu bu Diğer İlanlar 02/09/2013
Facebook Yorumları